e diel, 25 tetor 2009

Abit IX48 GT3 Bios 11 description

Abit IX48 GT3 Bios 11 Përshkrimi Description: Designed for CPU Intel ® socket 775 procesorë me 1333/1066 MHz FSBSupport Intel ® Core 2 Extreme & Core ™ 2 Quad & Core ™ 2 Duo & Core Pentium ® Dual & Celeron ® Dual Core Chipset Intel ® X48 Express/ICH9R Memory 4 X 240-pin DIMM sockets support max. 8GBSupports kapacitet DDR3 memory Dual channel 1333 / 800/667 buffered Un-Jo-kujtesës ECC LAN PCI Në bordin kontrollues Gigabit Ethernet LAN supports 10/100/1000M Audio on board Dolby 7,1 CH / DTS HD Audio CODECSupports S optik / PDIF In / OutHDMI Audio gati header Expansion Slots 2 x PCI-E x16, 1 x PCI-E x16 (X4 bandwidth), 1 x PCI-E X1, 2 x PCI Brendshme I / O Floppy Port x 1 supports up to 2,88 MB1 x ATA 133/100/66 IDE connector6 x 3GB SATA / s connector1 x IEEE1394, 4 x USB header (mbështetje 8 porteve) 1 x FP-Audio Prapa Paneli I / O 1 x PS / 2 Keyboard, 1 x PS / 2 OTES Mouseabit ™ 1 x S / P dif Në, 1 x S / P dif Out, 2 x eSATA7.1 CH lidhës Audio (Frontit, Line-in , MIC-in, Qendra / Subwoofer, rrethojnë, Rear rrethojnë) 4 x USB 2.0, 1 x 1394, 1 x RJ-45 LAN connectorClear CMOS Button 6 x Serial ATA 3GB SATA / s ofruar nga Intel mbështetje ® ® Teknike ICH9R Intel Matrix Storage (AHCI & RAID0/1/5/10) Komanda Bazuar Porti Multiplier2 x 3GB SATA / s ofruar nga JMicron ® JMB363 përkrahi deri në 0,1 JBOD funksion RAID IEEE 1394 kontrollues PCI mbështet 2 Portet IEEE 1394 ATX Form Factor formë faktor 305 x 245mmPCB Color: Black Çojë RoHS 100% proces të lirë dhe në përputhje RoHS abit engineered abit μGuru ™ Technologyabit OTES% ™ Technology100 ulët ESR ngurta capacitorBack Blue LEDQuick Power / Reset buttonDigital PWMEZ CCMOS ButtonR-kënd SATA lidhës Është shumë e këshillueshme që të përdorni përherë versionin më të fundit shofer në dispozicion.

0 komentet:

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info