e diel, 25 tetor 2009

How to Remove Windows Police Pro - Get Rid of Windows Police Pro, it Won't Protect You!

Si të Hiq Windows Policia Pro - Get Rid të Windows Policia Pro, kjo nuk do të Mbrojtur You!, Windows Policia Pro duket si një skaner të sigurisë të besueshme. Kjo është gjë e largët prej saj. Ky virus është përhapur nëpërmjet internetit me një ritëm të shpejtë dhe të shkëlqyer jashtë emrit Microsoft Windows. Windows Policia Pro instalon vetë mbi sistemin tuaj përmes një virus trojan dhe nis vetë në fillimin tuaj të provoni dhe ju trembë në blerjen e një 'Versioni i plotë ". Ajo do të japë një mesazh paralajmërim kur përpiqen për të drejtuar programet tuaja që të lexoni "Running e aplikimit është i pamundur. File është i infektuar." Cilat janë argumentet e infeksioni? Shenjat më të zakonshme të këtij Spyware rreme është një kompjuter ngadaltë, shumë pop-up ads, crashes sistem, duke paralajmëruar alarme të rreme, dhe programe të çuditshme të reja ose icons në kompjuterin tuaj. Kompjuteri juaj do të jetë në një rrezik të rrezikshme për vjedhjet e identitetit nëpërmjet një vrimë të sigurisë kompjuter. Ju keni marrë për të mbrojtur veten. Si mund të shpëtoj prej tij? Ka disa metoda doracakun e largimit, por unë nuk mund të rekomandojë heqjen e një të tillë për këdo që nuk e konsideron veten e tij apo një profesionist. Nëse një skedar i gabuar regjistri rregullohen, kompjuteri juaj mund të jetë dhënë unbootable. Nëse ju nuk kanë frikë të bëjnë një gabim, atëherë ju mund të lodër rreth në dosje LOCAL_HKEY_USER dhe të rregullojë të gjitha dosjet lidhur etj (msvcm80.dll, msvcp80.dll, msvcr80.dll), fotografi proces sistemi, fshini të gjitha përmend në programin fotografi , faqet e internetit dhe bllokut lidhur. Përsëri - kjo është e rrezikshme nëse ju nuk e konsideroni veten një profesionist. Çfarë është më e lehtë dhe shpejtë Way to Get Rid të Windows Policia Pro? Shpejtë dhe mënyra më e mirë për të hequr qafe të këtij virusi është me një auto-mjet heqjen. Nuk janë mjete shumë të aftë, por unë rekomandoj tre në web faqen time shqyrtim. Ata të gjithë të mbrojë kundër viruseve të tanishëm dhe të ardhshëm, dhe do të pastra kompjuterin tuaj, duke marrë drejtimin e shpejt atë përsëri si ajo përdoret për të. A jeni të lodhur nga Spyware të tillë si Windows Policia Pro prishjen e kompjuterit tuaj? Pastaj kokë e të Spyware web faqen time Review, të shkarkoni një skaner, dhe Remove Windows Policia Pro tani!

0 komentet:

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info